12  июн
Животные могут помочь алергикам
Написал adminZep в категорию Без категории
Згідно з результатами дослідження вчених з Університету Джона Хопкінса (Johns Hopkins Medicine), США, у дітей, які в перший рік життя піддаються впливу таких алергенів, як частинки шерсті домашніх тварин або гризунів, а також широкого спектру побутових бактерій, рідше розвиваються алергія і астма. Результати дослідження опубліковані в журналі «Journal of Allergy and Clinical Immunology».

Попередні дослідження показали, у що дітей, що проживають у сільській місцевості, рідше розвиваються алергія і астма. Це явище пояснюється регулярним впливом мікроорганізмів, присутніх в грунті. Результати інших досліджень виявили підвищений ризик розвитку астми у міських жителів, які піддаються впливу високих рівнів алергенів і забруднюючих речовин.

Нове дослідження підтверджує, що діти, які живуть в місті, мають більш високий ризик розвитку алергії і астми, однак, діти, які стикалися з даними алергенами в перший рік життя, менш схильні до ризику розвитку даних захворювань. Варто відзначити, що цей захисний ефект не проявлявся, якщо дитина вперше зіткнувся з такого роду алергенами у віці старше 1 року.

У ході нового дослідження вчені спостерігали за станом здоров'я близько 500 новонароджених в містах. Також вчені відвідали будинки, в яких росли ці діти, щоб визначити рівні і типи алергенів, яким піддаються немовлята. Періодично проводили аналіз крові та шкірні проби на наявність алергії у немовлят, а також опитування батьків. Крім того, дослідники зібрали та проаналізували зміст домашнього пилу з дому більше 104 немовлят, які беруть участь в дослідженні.

Отримані результати свідчать про те, що для дітей, які виросли в будинках, де жили домашні тварини (коти, гризуни) або були таргани в перший рік їх життя, характерний більш низький ризик розвитку астми у віці 3 років у порівнянні з дітьми, не подвергавшимися впливу алергенів незабаром після народження.

Зокрема, астму відзначали в 3 рази частіше у дітей, які виросли без впливу таких алергенів, як частинки шерсті домашніх тварин або гризунів, речовини, що виділяються тарганами (51%), в порівнянні з дітьми, які проводили свій перший рік життя в будинках, де дані алергени були присутні (17%). Крім того, діти, у чиїх будинках виявлено велику різноманітність побутових бактерій, менш схильні до розвитку алергії і астми у віці 3 років.

Також вчені відзначили, що діти, у яких не було алергії або астми у віці 3 років, виросли в будинках з високим рівнем алергенів і великою кількістю різноманітних побутових бактерій (близько 41%). Навпаки, лише 8% дітей, у яких виявлено розвиток алергії і астми, зазнали впливу цих речовин в перший рік життя.

Таким чином, нове дослідження свідчить про те, що раннє вплив бактерій і певних алергенів може надавати позитивний вплив на формування у дітей імунної відповіді, що може допомогти у формуванні стратегій з профілактики алергії і астми.

За словами вчених, терміни першого контакту з алергенами мають певне значення. Це свідчить про те, що не тільки багато імунні реакції людини формуються в перший рік життя, але і те, що деякі види бактерій і алергенів відіграють важливу роль у стимулюванні та навчанні імунної системи.

Но аллергия бывает не только от животных, а так же и от Шоколад - торты и десерты. Ведь в них много различных красителей, которые вызывают аллергию.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Ключевые теги: link

Вам понравилась новость!?
Поделится новостью с друзьями:

Предыдущая новость - Новые обновления для Jolla Следующая новость - Подборка дтп № 103 от 14 06 2014
Просмотры: 1172 Распечатать


Календарь новостей


«    Ноябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930