18  фев
Розпізнавання автомобільних номерів
Написал adminZep в категорию Без категории
Розпізнавання автомобільних номерівСистема розпізнавання автомобільних номерів дозволяє частково автоматизувати процес фіксації і контролю проїзду транспортних засобів на охоронюваний об'єкт. Для функціонування системи розпізнавання автомобільних номерів в зоні наближення автомобіля до місця контролю встановлюється одна або декілька відеокамер високої роздільної здатності, які посилають відеозображення на сервер, на якому стоїть спеціальна програма розпізнавання автомобільних номерів.

Система розпізнає номерний знак автомобіля, котрий під'їжджає і в режимі реального часу проводить перевірку на предмет пропуску на територію, що охороняється за наявною базою даних. Якщо номерний знак є в базі даних і для нього відкритий допуск, то такий автомобіль безперешкодно проїжджає на об'єкт.

Пропуск автомобіля на охоронювану територію (парковка, стоянка, зона контролю) може здійснюватися в повністю автоматичному режимі (без участі диспетчера) і в напівавтоматичному режимі. В останньому випадку на робочому місці диспетчера або посту охорони, встановлюється комп'ютер з клієнтським додатком, де на монітор транслюється відеозображення з пропускних секторів. Охоронець візуально контролює роботу системи розпізнавання автомобільних номерів і коректність пропуску транспорту на територію, що охороняється. На моніторі він спостерігає розпізнаний номер автотранспорту, дані про пропуск на автомобіль або про відсутність такого у загальній базі даних, та іншу інформацію. Крім цього, в інтерфейсі клієнтського додатка модуля розпізнавання автомобільних номерів є можливість дистанційного керування системою, за допомогою інтерактивних кнопок, співробітник охорони має можливість відкрити ворота або шлагбаум для проїзду автомобілів.

Всі дії системи фіксуються в електронний журнал подій і можуть бути використані для аналізу і розбору пропускного режиму. Визначення номерних знаків за допомогою систем ІР-відеоспостереження - найкращий спосіб для зв'язку даних про в'їздний талон з певним автомобілем. Якість установки системи відеоспостереження і місцерозташування камер спостереження не менш важливі, ніж їх характеристики (у відеокамери повинні бути висока роздільна здатність, хороша світлочутливість і можливість установки ручного фіксованого часу експозиції). Вирішальний фактор – такий ІР-відеонагляд на об'єкті повинен відповідати найвищим вимогам надійності. Адже якщо система ненадійна, то це призводить до некоректної роботи системи контролю та допуску автотранспорту на охоронюваний об'єкт.

Система безпеки, встановлювана на парковках – це чудовий засіб зниження загальної кількості незаконних дій. Об'єднання такого з реєстром зниклих автомобілів допомагає в пошуку викрадених автомобілів і зниженні загального рівня злочинності. Замовити установку системи розпізнавання номерів на вашому об'єкті можна у практично у кожній компанії відеонагляду, де фахівці грамотно і в потрібний термін вирішать завдання будь-якої складності.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Ключевые теги: link

Вам понравилась новость!?
Поделится новостью с друзьями:

Просмотры: 1720 Распечатать


Календарь новостей


«    Август 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031